Magic Piano by Smule

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.4 MB
  • Version 8.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Smule
Magic Piano by Smule, mobil cihazınızda piyano çalma keyfini yaşayabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Magic Piano by Smule müzik uygulamaları kategorisinde yer alan eğlendirici bir mobil uygulamadır. Uygulamada mobil cihazınızın ekranında dokunarak piyona çalmaya çalışacaksınız. Uygulama içerisinde bir çok parça yer alıyor fakat bunlara sahip olabilmek için abonelik yaptırmanız gerekiyor. Uygulamayı IOS cihazınıza indirmek ücretsizdir fakat birbirinden farklı müziklere erişmek ücretlidir. Deneme olarak bir kaç şarkıyı kullanabilirsiniz. Daha çok şarkı için haftalık, aylık abonelikler yaptırabilirsiniz. 

Parmak ışınlarınızı parmak uçlarınızı doğru notaya yönlendirmek için uygulamanın ekranını titizlikle seyredin. Notaları, ritmi ve tempoyu kontrol edersiniz, yaratıcılığınız ve anlatıcılığınızın parlamasına izin verirsiniz. Işıltılı renkler eşliğinde en sevdiğiniz şarkıları piyanoda çalmaya hazır olun. 

Kaydetmiş olduğunuz performanslarınızı uygulama içi Smule Globe'da yayınlayabilirsiniz veya diğer oyuncuların şarkılarını dinleyerek ilham alarak kendi performanslarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Magic Piano by Smule mobil uygulamasının büyülü dünyasına dahil olun ve eğlenceli sesler ile kendinizi dinlendirin. 

Magic Piano by Smule indir
DİĞER SÜRÜMLER